נבונה

בואו לחוות את יופיו המופלא של אחד האתרים ההיסטוריים ביותר ברומא. בכיכר נבונה [NAVONA] מחכה לכם מונומנט היסטורי בכל פינה, והיסטוריה בכמות שתוכל להעסיק אתכם במשך כל החופשה.

להורדת המדריך

מה לראות

המלצות לרומא – הפנתאון

הפנתאון

הפנתאון [The Pantheon], מקדש רומאי עתיק שהוסב לכנסייה, הוא אחד המבנים המפורסמים ביותר בעולם המערבי. מבין כל המבנים הרומים העתיקים, הוא בין אלה שנשתמרו במצב הטוב ביותר, וזאת הודות לשימוש הרציף שנעשה בו לאורך ההיסטוריה. כמעט אלפיים שנה לאחר שהושלמה בנייתו, כיפת הבטון שלו חסרת חיזוקים, נתון מדהים בהתחשב בעובדה שהיא הגדולה ביותר מסוגה.
Piazza della Rotonda, Rome, 00186

המלצות לרומא – פיאצה ונציה

פיאצה ונציה

למרגלות גבעת הקפיטולין [CAPITOLINE], במרכזה של רומא, שוכנת פיאצה ונציה [Piazza Venezia]. מכאן תוכלו לצפות במגוון מונומנטים מרהיבים כמו עמוד טריאנוס, אשר מנציח את ניצחונו של הקיסר טריאנוס בכיבוש דאקיה, ואנדרטת ויטוריו אמנואלה השני, מלכה הראשון של איטליה המאוחדת.
Piazza Venezia, Rome, 00186

מה לעשות

 פיאצה נבונה

צאו לחוות את יופיו האלגנטי של הבארוק, את הסגנון האדריכלי והאומנותי המרהיב הנפרס לאורכה ולרוחבה של פיאצה נבונה [Piazza Navona]. במרכזה של הכיכר תמצאו את "מזרקת ארבעת הנהרות" [FONTANA DEI QUATTRO FIUMI] המפורסמת, המייצגת את ארבעת הנהרות המרכזיים בעולם. פיאצה נבונה הוקמה עוד במאה ה-1 לספירה בלב רומא.
Piazza Navona, Rome, 00186

המלצות לרומא – כנסיית סן לואיג'י דיי פראנצ'זי

 כנסיית סן לואיג'י דיי פראנצ'זי

קחו לעצמכם רגע אחד כדי להתפעל מאחת היצירות הגדולות של המאה ה-14 [church of st. Louis of the French]. בתוך מבנה בעל מעטפת צנועה מסתתר אוצר אדריכלי ואומנותי מפואר הכולל את 3 יצירותיו המפורסמות של קרוואג'ו, מגדולי האמנים באיטליה שתיעד את חייו של מתיאו הקדוש, ועד לאורגן של מרקלין.
אל תשכחו להביט למעלה, לתקרה, היא אחת מפניני היופי הנדירות ברומא.
Piazza di S. Luigi de' Francesi, Rome, 00186

איפה לקנות

המלצות לרומא – סטייל איטלקי נצחי

סטייל איטלקי נצחי

אם אתם מחפשים לשדרג את השופינג שלכם במהלך הביקור בעיר, רוב הסיכויים שתמצאו אותו באזור נבונה. הינה כמה הצעות להתחלה:

איפה לאכול

המלצות לרומא – אוכל מהיר ומסעדות גורמה

אוכל מהיר ומסעדות גורמה

מפסטה ועד פולנטה, בנבונה כל אחד ימצא את הטעם שלו. אם גם אתם לא מצליחים להחליט מה לטעום קודם, נסו את אחת מהמסעדות הבאות:

לרשימת ההטבות >

ההטבות ניתנות ע"י ארגון Diners Club העולמי ובהתאם לפירוט הנמצא באתר ההטבות. Diners Club ישראל אינה אחראית להטבה או לטיבה.