מנהטן התחתונה

ניו יורק היא הרבה יותר מכיכר הטיימס והפארק המרכזי, צריך פשוט לצאת ולחקור מחוזות נוספים ולגלות נופים ימיים מרהיבים ונקודות ציון מעוררי מחשבה. כדי להתחיל לגלות אותם, צאו דרומה לטרייבקה, המחוז הפיננסי ולברוקלין.

להורדת המדריך

מה לראות

השור המסתער והילדה חסרת הפחד

מאז ומתמיד היה פסל "השור המסתער" סמלה האייקוני של וול-סטריט ואתר שכל מי שמבקר באזור מכיר. לאחרונה זכה השור לתוספת קטנה אך מפתיעה, פסל "הילדה חסרת-הפחד". הפסל, המישיר מבט אל השור ללא חשש, הפך את הכיכר הזו לנחשקת ופופולרית עוד יותר. מוזמנים לקפוץ לסלפי.
Broadway & Morris St, New York, 10004

מצבת 9/11

אם הגעתם לדרום מנהטן, אתם מוזמנים להגיע ולחלוק כבוד באנדרטת 9/11, הממוקמת במרכז הסחר העולמי לשעבר. זו אמנם אנדרטה, אך המתכננים הצליחו ליצור מיצג מרשים שחייבים לראות מקרוב. האתר בנוי משתי בריכות אליהן זורמים מים ממפלי ענק, מוקף בשמות אלפי הנספים בהתקפות הטרור מן השנים 1993 ו-2001.
180Greenwich St, New York, 10007

כנסיית טריניטי

כנסיית טריניטי השלווה והיפהפייה מציעה מקום שקט בין הרחובות הסואנים של מרכז הסחר בניו יורק. עם היסטוריה מפוארת שהולכת עד 300 שנה אחורה, הכנסייה הקטנה הזו נערצת בגלל הארכיטקטורה המדהימה וחלונות הזכוכית הייחודיים לה.
75Broadway St, New York, 10006

מה לעשות

מעבורת סטייטן איילנד

זה לא באמת ביקור אם לא טיילתם לאורך נמל ניו-יורק בזמן שאתם נהנים מקו הרקיע המוכר ומהנוף של פסל החירות. מעבורת סטייטן איילנד פועלת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. השייט בה הוא בחינם ואורך כ-30 דקות. מומלץ להימנע עד כמה שאפשר מלעלות על המעבורת בשעות העומס בימות השבוע, משום שהיא תהיה עמוסה בניו-יורקרים עסוקים.
4Whitehall St, New York, 10004

פארק באטרי

בין אם אתם במצב רוח לטיול או סתם לשבת לנוח, פארק "הסוללה" הוא בהחלט המקום המושלם לנוח ולטעון מצברים. מצאו ספסל מוצל מתחת לאחד העצים ותיהנו מהנוף הימי של מנהטן, כולל תצפית טובה על פסל החירות, או שפשוט תטיילו ותיהנו מפסלים רבים וממופעי רחוב הממלאים את הפארק.

גשר ברוקלין

צאו להליכה או לרכיבה על אופניים לאורך גשר ברוקלין הנמתח לאורך מייל אחד ותזכו לתצפית מרהיבה על נופיה הקסומים של העיר. בדרך תוכלו לעצור ולצלם את קו הרקיע של ניו יורק, רק שימו לב כשאתם עוצרים, הגשר עמוס בתיירים וברוכבי אופניים.

איפה לאכול

 אוכל מהיר ומסעדות גורמה

עצרו לארוחה טובה ולהטענת מצברים באחת מהמסעדות הפופולריות באיזור:

מדריך זה
נכתב בשיתוף
עם חברת Rough Guides

לרשימת ההטבות >

ההטבות ניתנות ע"י ארגון Diners Club העולמי ובהתאם לפירוט הנמצא באתר ההטבות. Diners Club ישראל אינה אחראית להטבה או לטיבה.